Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Szedziec - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

900 000 zł160 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Zamienię nowoczesny, energooszczędny dom w Lesznie na mieszkanie. Sprzedaż lub zamiana na mieszkanie z dopłatą. Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu? Bez remontów, stresu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 900 zł42,19 m² 8 767,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowo budowany kameralny budynek o nowoczesnej, dopracowanej architekturze powstaje na granicy Leszna i Święciechowy -ul. Warzywna. Komfortowa lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 733 m² 184,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1733 m2, media | Szymanowo, rawicz. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1733 m2 położona w Szymanowie, zaledwie 2 km od Rawicza. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

772 000 zł28 395 m² 27,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 2,8395 ha, zlokalizowane w obrębie Szymanowa ulicy Kowalikowej (gmina Rawicz). Oferta łączy w sobie bezpośredni potencjał budowlano-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł110 m² 6 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom gotowy do zamieszkania. Szukasz domu, do którego możesz się wprowadzić bez uciążliwych remontów? Oferuję na sprzedaż zadbany, funkcjonalny dom wolnostojący w Rozstępniewie.

Szczegóły ogłoszenia

325 600 zł814 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Lesznie, ul. Antonińska. Działka o powierzchni 814 m2 Cena: 325 600 pln Teren płaski. Media w drodze. Jedyna taka oferta na rynku! Dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł310 m² 4 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 170 m + 140 m2 poddasza z dodatkowymi możliwościami aranżacyjnymi, usytuowany na pięknej, dużej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł976 m² 203,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż 4 działki budowlane w miejscowości Kąkolewo. Kąkolewo jest położone bardzo blisko Leszna (niespełna 8 km) i w pobliżu miejscowości wypoczynkowej Osieczna (7.

Szczegóły ogłoszenia

191 700 zł1 278 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana - 1278 m - Święciechowa. Na sprzedaż działka o powierzchni 1278 m położona w miejscowości Święciechowa. Działka objęta jest obowiązującym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Szedziec

Szedziec,dolnośląskie

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Szukasz swojego miejsca na ziemi? Miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie czuła się swobodnie, a bliskość natury będziecie mieli w zasięgu ręki? Zapraszam. Dom z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach